Shitet Shtepia ose leshohet me qera ne Prishtine

Shitet nga: 21 Nën 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: Shtepia me Qeragji Bregu i Diellit afer Aut
Sipërfaqe: 380 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Nga pronari shitet shtepia ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e re afer maxit 24h, rruges B dhe C autostradave, shtepia esht e perfunduar dhe e gatshme per banim. vend i mir per banim gjith ashtu esht e pershtatshme per ndonje veprimtari si (Qerdhe ka qen dhe ka pas pun mir)apo biznes zyre, depo apo me leshu me qera, ka qasje ne autostrade siq shihet ne foto, esht 2 - 3 min me vetur nga qendra e qytetit,
Dokumentacioni I gjithi esht ne rregull, dhe kontrata mundet mu be menjher tek noteri
Esht mundsia me be katin e pare lokal afersisht 85m2, siq kan vepru komshiu dhe vendi esht i pershtatshem per biznes lokali i bie ne mes dy rrugve.
Shtepia gjith ashtu ka mundsi mu be Sistem Banesore mu nda katet kate dhe mujn mu nxer 4 Banesa, te interesuarit per me shum vini e shiqoni lagjen ne detaje dhe bisedojm
Qmimi 235.000 euro

per info shtes Tel 044 240419
Viber +37744240419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim