Shitet Shtepia prej 80m2:Hajvali

Shitet nga: Jeton 25 Mar 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

66 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Shtepin ne Prishtinë - Hajvali me 7ari ( në shfrytëzim )
Sipërfaqja: 80m2

Shtëpia posedon:
2 dhoma gjumi
Kuzhinë
Koridor
Banjo
Nxemje Qendrore
Garazhd për dy vetura dhe dy dhoma verore jasht shtëpis
E mobiluar


Qmimi: 65.000 euro

Tel:044 - 297 - 636
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim