Shitet shtëpia 200m2 në 3.70 ari në Matiqan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Matiqan
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 200m2 ne 3.70 ari truall ne Matiqan. Shtepia eshte dy kateshe, ka organizim shume te mire te hapesires me kete renditje:
KATI I PARE
- dhome e dites e madhe rreth 30m2
- kuzhina me trapezari
- dhome
- koridor
- banjo
KATI I DYTE
- dhome e gjumit per prind e madhe 30m2, ka mundesi ndarje ne dy dhoma
- 2 dhoma per femije
- koridori
- banjo
- ballkon
Poashtu ka oborr te rregulluar dhe vend per parking. Posedon dokumentacion te rregullt.
Qmimi 105.000 euro pa mobilje,qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim