Shitet shtëpia 266m2, në 3.75 ari truall, Kodra..

Shitet nga: Agjensioni Dion 23 Nën 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 266m2, në 3.75 ari truall, perballe Stacionit te Policise në Kodrën e Trimave. Shtëpia është ndërtuar para 7 vjetëve dhe është e rregulluar bukur si për nga ambienti i mbrendshëm ashtu edhe nga jashtë, oborri me gjelbrim, rrugica etj. Shtëpia përbëhet prej podrumit dhe 2 kate banim.
- Përdhesa: podrum, garazha
- Kati i parë: sallon, kuzhine, trepezari, dhoma gjumi, ballkona, banjo.
- Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, ballkona, banjo.
Shtëpia ka dokumentacion të rregullt.
Qmimi me mobile është 125.000 euro, i diskutueshëm.
Mundesohet edhe ndrrim me banese dhe ndonje veture dhe pjesen tjeter te gatshme.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim