Shitet shtëpia 300m² trekatëshe, në Sofali

Shitet nga: Agjensioni Dion 12 Dhj 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia trekateshe 300m² ne 4ari e 17metra truall, ne lagjen Sofalia. Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2002 dhe ka kete perberje hapesirash;
Kati i pare - sallon i madh, kuzhine, shpajz, banjo, koridori
Kati i dyte - sallon i madh, kuzhine, shpajz, 1dhome, banjo, koridor, terasa
Kati i trete - 3 dhoma te fjetjes, banjo, depo, koridori
Shtepia ka nxemjen qendrore (dru dhe qymyr), garazhen, oborr te rregulluar me gjelbrim,parking te mjaftushem.
Qmimi eshte 175.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim