Shitet shtëpia 380m2 në 3.50ari truall ne Veternik

Shitet nga: 23 Nën 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 380m2 ne 3.50 ari truall mbrapa Hotel Gorenjes. Shtepia eshte ndertim i ri, e punuar me material te forte dhe shume cilesor, eshte e pa perfunduar dhe ka kete renditje hapesirash:
BODRUMI - garazha dhe depo 120m2
KATI PERDHESE - qendrimi ditor me kuzhine dhe trapezari, 1 dhome gjumi me banjo, koridori, banjo, ballkon
KATI I PARE - 3 dhoma te gjumit (njera prej tyre me banjo), koridori, banjo, ballkon
KATI I DYTE - dhome e madhe (atelie), lavanderi, terasa e madhe
Shtepia ka dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 125.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim