Shitet shtëpia 400m2 në 10 ari truall ne Sofalia

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Sofalia
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 400m2, ne 10ari truall, ne lagjen Sofalia, rruga Shpetim Robaj. Shtepia ka kete renditje:
- 2 dhoma dite, kuzhine,
- 4 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- 4 ballkona
Shtepia ka garazhe dhe oborr te rregulluar me gjelbrim e rrugica me kubeza.
Qmimi eshte 230.000euro.
Pranohet edhe kompenzim me banesa.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim