Shitet shtëpia moderne 650m2 në lagjen Veternik

Shitet nga: Agjensioni DION 12 Dhj 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

485 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia moderne në lagjen Veternik me 650m2 dhe 6 ari oborr. Shtepia gjendet në njëren nder lagjet me te bukura te Prishtinës me 6 ari oborr. Shtepia ka hapesira te rregulluara bukur si brenda ashtu edhe jashte. Ka terasen e madhe ne katin e fundit me pamje fantastike, oborrin e rregulluar me gjelbrim, poashtu ka bunarin dhe ujin 24 ore, pastaj garazhen per veture dhe bodrumin e madh. Shtepia ka kete renditje hapesirash:
- sallon me kuzhine e trapezari
- 5 dhoma te fjetjes
- 3 banjo,
- koridoret,
- ballkonat plus terasa e madhe ne katin e fundit.
Qmimi i shtepise eshte 485.000 euro.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dioni-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim