Shitet shtepia 400m2, ne 4.30 ari truall, ne A..

Shitet nga: Agjensioni Dion 12 Dhj 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia tre kateshe 400m2, ne 4.30 ari truall ne lagjen Aktash. Shtepia gjindet ne Zonen e ndertimit Muhaxheret 160m larg nga rruga kryesore. Shtepia ka numer te madh dhomash dhe oborr te rregulluar bukur.
Shtepia jepet me qera 750 euro ne muaj.
Qmimi eshte 500.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim