Shitet shtepia 400m2 ne lagjen Pinjesh, Ulqin

Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

425 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia e bukur 400m2 ne 6 ari truall, ne lagjen Pinjesh ne Ulqin. Shtepia eshte 3 kateshe gjendet ne kodren ne afersi te Hotelit Albatros, ka plan te stilit amerikan dhe pamje fantastike nga pylli me pisha dhe deti. Shtepia ka shtrirje interesante dhe vetem 500 metra largesi nga Plazhi i vogel dhe 900 metra nga Plazhi kryesor i qytetit. Ka kete renditje te hapesires:
Kati i pare:
- koridori i hyrjes, dhoma e ndenjes, kuzhina, trepezaria, nje dhome per miq, dalja per ne tarase dhe kopsht
Kati i dyte:
- dhome e madhe e fjetjes, banjo e madhe dhe dhoma e veshjes, dy dhoma me te vogla gjumi me banje te perbashket dhe tarase me pamje nga deti.
Kati i trete:
- hapesira eshte e ndare ne 5 dhoma, tre banjo, nje dhome te perbashket, toalet dhe nje tarase.
Poashtu ka oborr te rregulluar, parking per 4 vetura plus garazha.Shtepia ka dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 425.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber 044147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim