Shitet shtepia dy kateshe ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Agjensioni Dion 06 Jan 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 2 kateshe, ne 4 ari truall, ne lagjen Bregu i Diellit. Shtepia gjendet afer furres Qerimi 1, ka pozite te mire ne qytet dhe numer te madh dhomash, poashtu ka oborrin dhe garazhen.
Qmimi eshte 400.000euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni DION
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim