Shitet shtepia ne Prishitine, Arberi 'URGJENT'

Shitet nga: Musa 15 Dhj 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Qorr Ilazi
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjindet ne lagjen Arberia afer Mini Max-it.Ka 2 ari e gjysme truall .Shtepia eshte dy kateshe me dy hymje, ne katin e pare ka nje dhome gjumi , banjo , sallon dhe kuzhine ndersa ne katin e dyte dy dhoma, kuzhine dhe nje banjo . Ka izolim te mire ,nxemje qendrore dhe garazhe , terasa ne katin e dyte eshte 20 m2 , dy ballkone. Çmimi sipas marrveshjes poashtu bejme nderrim me banesa ne Prishtine . Nr. 045-357-150 (Viber, Whatsapp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim