Shitet shtepia prej 210m2 ne lagjen Nic

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" Sot 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia prej 210m2 ne lagjen Nic
Shtepia posedon :
Kati I

-Dhome ndeje
-Kuzhine
-Banjo
-Garazhe
-Ballkon

Kati II

-Dhome
Dhoma te fjetjes
-Banjo
-Ballkon

Pjesa e Brendshme:
-Kamin
-Dysheme e shtruar me laminat
-Dyer te brendshme sllovene (lesna)
-Banjo komplete(sanitari italiane/Fortesa)

Pjesa e jashtme:
-Dyer dhe dritare sllovene(lesna)
-Ndriqim publik
-Dyer automatike per garazhe
-Hapsira gjelbruese

Qmimi 800 euro per m2

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERI "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim