Shitet shtepija ne qender te museu

Shitet nga: mentor Sot 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR   180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHES SHTEPIN NE QENDER,SHTEPIJA GJINDET MU PRAN MUSEUT SI DHE SHUME AFER SHKOLLES FILLORE ELENA GJIKA,(50 M) ESHT NJI LAGJE SHUME E VOGEL DHE E QETE,KA MUNDSI NDRIM ME BANESA QMIMI ESHT DISKUTABIL.
Mentor.Kazazi@malmo.se SI DHE TEL 0046730301934.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim