Shtëpi 250m2 ne HAJVALI.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Hajvali
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtëpi 250m2 nëshitje ne HAJVALI.
Shtëpia ka qasje si nga magjistralja Prishtinë-Gjilan, ashtu edhe nga rruga që të lidh me Fshatin ndërkombëtarë dhe me Lagjen e Spitalit.
Shtëpia është mirë e punuar dhe ka 2 ari truall.
Shtëpia ka këtë renditje:
Podrumi:
1. Dhomë e ndarë e madhe
1. Mini kuzhinë
Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Shpajz
1. Banjo
1. Garazhë

Kati i II-të:
4. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. WC
1. Terasë

ID e shpalljes: 30005

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim