Shtëpi me çmim shumë të lirë!

Shitet nga: Jaha Zeneli 14 Maj 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR   35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kodra e Trimave, rr. Nexhmi Llumnica 80/A Prishtin
Sipërfaqe: 46 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtëpinë në Lagjen Kodra e Trimave me çmim extra të lirë ose e ndërroi me ndonjë truall apo shtëpi diku në Prishtinë, sipas marrëveshjes. Shtëpia është përdhese me gjithë infrastrukturën e nevojshme (rryma, uji, kanalizimi, rruga në kubëza, linja e telefonisë, kablloviku, asfalti afër 50m etj.). Vend jashtëzakonisht i bukur për të jetuar si dhe me pamje shumë atraktive nga qyteti. Nga shkolla Zenel Hajdini është 10 min. (në këmbë) ndërssa nga hekurudha është 500 metra. Çmimi shumë i lirë, 25.000€. Pres blerës serioz. Tel 045 388 399.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim