Shtëpi moderne 690m2 në lagjen Veterrnik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pro Real Estate Dje 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Veterrnik
Sipërfaqe: 690 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtëpi moderne 690m2 në shitje në lagjen Veterrnik.
Shtëpia gjendet mrapa qendrës tregtare “Grand Store” dhe ka qasje nga rruga kryesore nga Restoran Ariu.
Shtëpia ka gjithsej 4.28Ari truall si dhe ka 690m2 ku 3 kate kan nga 200m2 si dhe nënkulmi 90m2.
Shtëpia shitet e mobiluar.
Shtëpia gjithashtu ka rezervuar uji 1000l, posedon Kamera sigurie, Verandë, Oborr të rregulluar shumë mirë si dhe vend parking të mjaftueshëm.

ID e shpalljes: 30013

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim