Shtëpi në Dragodan

Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

620 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtëpi ne shitje në Dragodan, shtëpija 3-katshe posedon 400m2, dhe 4 lokale, me 7 ari toke.

N.SH "Orchidee"
044 953 033
049 506 141

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim