Shtëpi në Taslixhe IV në Prishtinë

Shitet nga: N.SH "Orchidee" Dje 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtëpinë ne Shitje në Taslixhe në Prishtinë me 4.70ari. Shtëpia ka sipërfaqe 120 m² dhe podrum 40 m², posedon infrastrukturën rrugore, kanalizimin dhe ujësjellësin.

çmimi sipas marrveshjes

N.SH "Orchidee"
044 953 033
049 506 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim