Shtëpia 320m2, në 5 ari vend, në Kodrën e Trimave

Shitet nga: Agjensioni Dion 12 Dhj 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 320m2, në 5 ari truall, në Kodrën e Trimave. Shtëpia është ndërtuar para 5 vjetëve dhe është e rregulluar bukur si brenda dhe jashtë, oborri me gjelbrim, rrugica etj. Shtëpia gjendet 50 metra prej rrugës kryesore përballë Zjarrëfiksave.Përbëhet prej 2+1 (dy kate+nënkulmi).
- Përdhesa: salloni, kuzhina, trapezaria, shpajzi, 1 dhomë e gjumit, banjo, hapësira për nxemjen qëndrore,
- Kati i parë: 5 dhoma të gjumit, banjo e madhe (2x3)m, koridori, ballkoni,
- Nënkulmi : salloni, 2 dhoma, ( njëra ka rezervoarin)
Shtëpia ka dokumentacion të rregullt.
Qmimi është 350.000euro, i diskutueshëm.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim