Shtëpia shitet

Shitet nga: Jaha Zeneli 14 Maj 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR   35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Nexhmi Llumnica 80/A Prishtinë
Sipërfaqe: 45 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtëpinë në rrugën Nexhmi Llumnica 80/a, lagja Kodra e Trimave. Shtëpia është përdhese me 46 m2 banim, trualli 1.5 ari. shtëpia është me të gjithë infrastrukturën, rrymë, uji, kanalizim, rrjet interneti - kablloviku etj. Oborri i rrethuar me mure, rruga në kubëza, asfalti 50m. Vend shumë atraktiv dhe ambijent shumë i mirë për të jetuar, qyteti shihet si në shuplakë të dorës. Çmimi është tepër i lirë, vetëm 25.000 €! Presim blerës serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim