Shtepi - Ne shitje dhe per nderrim

Shitet nga: fjolla 09 Dhj 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

116 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: Kodra e Trimave / Vranjefc
Sipërfaqe: 340 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin ne lagjen Kodra e Trimave me 6 ari truall.
Podrumi: garazhde, 2 dhoma, 1 banjo.
Kati 1: sallon, kuzhine, 2 dhoma, banjo.
Kati 2: 4 dhoma, banjo.
Tavani montues.
Kontakti: 044 65 65 64, 044 161 968, 044 555 699
Bejme nderrim edhe me banesa!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim