Shtepi Luksoze me Qira ne Tokbashqe - Kodi 0186

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 19 Krr 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepi Luksoze me Qira ne Tokbashqe - Kodi 0186

Lokacioni: Afer Eulexit

Siperfaqja 260 m2

Obori 150m2

Renditjet

Kati 1

- Sallon me Trepezari
- Dhom Gjumit
- Kuzhin
- Banjo
- Koridor

Kati 2

- Dhom Gjumit
- Dhom per femij
- Sallon
- Banjo
- Koridor
- Taras te madhe

Posedon:

- Garazhd per 4 Vetura
- Depo
- Fitnes Gym
- Nxemje Qendrore
- UJ dhe Rym 24 or
- Wifi,Tv
- Ulese per masazh
- Xhakuzi
- Makin per larjen e rrobave
- Makin per larjen e eneve
- Aparati per cafe
- Shtepia super luksoze
- Leshohet vetem per nderkombetar

- Ne qmim jane te perfshira te gjitha shpnezimet

Çmimi €1500

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim