Shtepi Luksoze me Qira ne Tokbashqe

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 13 Maj 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepi Luksoze me Qira ne Tokbashqe


Shtepia gjindet afer Eulexit


Siperfaqja 260 m2


Obori 150m2


Renditjet


Kati 1


- Sallon me Trepezari

- Dhom Gjumit

- Kuzhin

- Banjo

- Koridor


Kati 2


- Dhom Gjumit

- Dhom per femij

- Sallon

- Banjo

- Koridor

- Taras te madhe


Posedon:


- Garazhd per 4 Vetura

- Depo

- Fitnes Gym

- Nxemje Qendrore

- UJ dhe Rym 24 or

- Wifi,Tv

- Ulese per masazh

- Xhakuzi

- Makin per larjen e rrobave

- Makin per larjen e eneve

- Aparati per cafe


- Pamjen shum te mir


- Shtepia super luksoze


- Leshohet vetem per nderkombetar


- Ne qmim jane te perfshira te gjitha shpnezimet


Qmimi 1500 Euro


Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim