Shtepi me 10 Ari Oborr ne Taslixhe Prishtine

Shitet nga: 30 Sht 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Ne Lagjen me te bukur te Prishtines, ne Taslixhe 2 , shitet Shtepia me 10 Ari oborr. Vendi gjindet ne qender te Taslixhes dhe ka nje pamje jashtezakonisht te mire. Per ata qe dojne nje ambient te pastert, te qete, te sigurt dhe banim ne rreth intelektual, Taslixhja eshte vendi me ideal. Uje pa nderprerje. Shtepia eshte dy kateshe, me 6 dhoma, dy banjo, ka dy garazha, Lokalin afarist, kopsht te bukur etj. Eshte afer udhekryqit Taslixhe-Velani. Vetem 5 minuta larg qendres. Te gjitha jane afer: Shkolla, Parku i Femijeve, Minimarketet, Parku Nacional Germia etj. Qmimi i volitshem. Dokumentacioni i rregullt. Per informata me te hollesishme: ne tel: 044 684 418 dhe 044 999 636, ose ne VIBER +386 49 566 323
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim