Shtepi me Qira ne Dragodan

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City Dje 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepi me Qira ne Dragodan - Kodi 0371

Lokacioni: Afer Restorant Amadeus

Shtepia preferohet per: Qerdhe te Femijeve, Hostel, Zyre dhe Banim

Siperfaqe: 300 M2

Shtepi 3 Katshe

Renditjet:

- 10 Dhoma
- Sallon
- 2 Kuzhina
- 3 Banjo
- 3 Ballkona

Posedon:

- Garazhd per Vetur
- Parking para Shtepis
- Uj 24 or
- 4 Ari obor te shfrytezushme

- Parket
- Dyert dhe Dritaret te renovuara
- Shtepia posedon 3 hymje per secilin kat me hymje ndaras
- Shtepia ka dalje ne 2 rrug, ne rrugen Eduard Ilir dhe Selim Berisha
- Obori 4 ari ne 2 nivele
- Nxemje Qendrore ( funksionon me pelet )

Çmimi me mareveshje

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim