Shtepi me Qira ne Sofali - Germi - Kodi 0298

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 19 Krr 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Sofali
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepi me Qira ne Germi - Kodi 0298

Lokacioni: Sofali 50 M larg Antenes

- Siperfaqe 150 M2 Banim dhe 1 ari Obor

- Shtepi 2 Katshe

Renditjet:

Kati i pare:

- Sallon me kuzhin

- Shpajz

- Banjo

Kati i dyt

- 3 Dhoma Gjumit

- Banjo

- Qdo dhom posedon ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore ( funksion me pelet)

- Kamin

- Obor

- Uj 24 or me rezervar

- Garazhd per Vetur

- Makin per larjen e robave

- Makin per larjen e enve

- Orbitrekun ( per ushtrime )

- Shtepia eshte e mobiluar ne menyr Moderne me Stilin Kandaz

- Shtepia gjindet ne vend te qet

Çmimi 800 Euro

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim