Shtepi me Qira te Fakulteti Teknik - Kodi 0517

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 01 Mar 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Fakulteti Teknik
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepi me Qira te Fakulteti Teknik - Kodi 0517

Lokacioni: Lagje e Universitetit afer Root 66

Siperfaqe: 150 m2

Renditjet:

Kati 1:

- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Dhom Punes ( mund te shfrytezohet edhe dhom gjumit )
- Ballkon
- Koridor

Kati 2:

- 3 Dhoma Gjumit ( njera dhom eshte e perbashket me banjo )
- Banjo
- Koridor
- Teras

Nenkulmi posedon hapsir te ndar ne 2 pjes ku shfrytezohet si depo dhe njera pjes per larjen e teshave.

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Obor
- Uj 24 H
- Parking privat
- Klim

Çmimi €700

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim