Shtepi me qera ne Prishtine

Shitet nga: naser Dje 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Ipet me qirah kati i shtepis e cila esht e gateshme per banim shtepia esht ndertim i ri gjindemi ne prishtin /vranjevc afer ETC
qmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim