Shtepi me qera ne Tasligje 3

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" 21 Pri 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjindet ne Tasligje, posedon 600m2 me dy Ari oborr.
Ka 3 kate dhe perdhesa.


Cmimi 1500 euro

N.SH "Orchidee"
044 953 033
049 506 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim