Shtepi në Prishtinë Veternik M1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni M1 Dje 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 280 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne Veternik lagje komplet e re e ndertuar dhe urbanizuar.
Shtepia posedon 280m2 me 4 ari truall
Kati 1: Sallon te madh me kuzhinë, koridor, banjo dhe ballkon.
Kati 2: 3 dhoma te fjetjes,koridor, 2 banji dhe 2 ballkona
Poashtu shtepia posedon edhe garazhen.

Çmimi: 150 000

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim