Shtepi ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

295 000 EUR   355 500 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 800 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtëpi ne shitje afër tregut të gjelbert, posedon 800m2, 3 kate -me 8 dhoma gjumi dhe2 sallona.
Ka 4 ari toke me gjithë shtëpin, kati perdhes i pershtatshem per ordinanc apo ndonje aktivitet tjeter.

cmimi 295.000 euro


N.SH "Orchidee"
044 953 033
049 506 141

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim