Shtepi ne Prishtine ( ish Dragodan)

Shitet nga: Patundshemri 12 Krr 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

315 000 EUR   350 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet ose ipet me qera per nderkombetaret ose edhe per kompani vendore (Zyra,Ambullant Kopesht etj)
Shtepia ka ket infrastuktur:
Bodrumi 130m2 me Garazh per Makin.
Kati i pare: Sallon me kuzhin te hapur dhe trapezari,1,dhom gjumi 1, banjo, 1,vc dhe para vc
Kati i Dyt: 4,dhoma gjumi 1, banjo,1, vc dhe para vc,
Kati i tret,kulmi eshte i hapur dhe i pershtatshem per dhom pune ose hapsir per relaks.
Sejcila dhom perfshir edhe koridorin ne katin e dyt kan ballkona. Ka rolleta!
Eshte gjysme e mobiluar.
Shtepia eshte e ndertuar ne 6 ari truall,eshte 70m larg nga autostrada Prishtin-Mitrovic afer nderteses se re te Ambasades Amerikane.Perndryshe ndodhet 1km larg stacionit te autobuseve. Eshte e ndertuar me standard te lart dhe plan modern,poashtu eshte e thurur me tulla te plota qka ka ndiku qe muri i shtepis arrin trashesin prej 40cm,e cila ben qe veres brendia e saj te jet e fresket dhe dimrit e ngroht. Qmimi per bleres serioz eshte i negocueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim