Shtepi ne Prishtine

Shitet nga: Qemal 30 Sht 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin me plan Suedez , shtepia posedon kanalizim , rrym nen tok , uj 24 or shtepia posedon 2 dhoma gjumi , sallonin , kuzhinen , banjo shpajz dhe ka 100 m*2 , si dhe 2 ari oborr , gjendet ne lagjen e prishtina ere per me shum na kontaktoni ne 044598898, QMIM TVOLITSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim