Shtepi ne lagjen e Vneshtave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Dje 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia dy kateshe me 4 dhoma gjumi dhe dy banjo. Posedon 5 ari oborr.
Me infrastrukture komplete dhe standart te lart.


cmimi 140.000 euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim