Shtepi ne shitje

Shitet nga: Andin G 09 Shk 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Ajvali - tek Spitali Amerikan
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
- Shitet shtepia 220 m2 e ndertuar par 4 viteve dhe Villa pran saje me siperfaqe 125 m2. Te dy shtepiat jane te ndertuar ne parcelen prej siperfaqes 500 m2 (5 Ari) me gjithe dokumentacionin ne regulle (Perkthimi i menjehershem) .
- Shtepia e re eshte e ndertuar me kualitet shume te larte. Shtepia posedon : Dhome dite , kuzhine , trepezari , 4- dhoma te gjumit , 2 banjo , shpajzi dhe depo 12 m2.
Shtepia ka te instaluar nxemjen qendrore me pellet dhe ka kamin. Uje panderpre 24 ore nga rrjeti i ujesjellsit dhe posedon bunarin.
- Villa eshte ndertim i vjeter dhe eshte komplet e renovuar para 3 viteve. Villa posedon : 2 dh.gjumi , salon me kuzhine , banjo , terras 40 m2 si dhe bodrumin. Totali I siperfaqes 125 m2.
Lokacioni i prones eshte ne rruga kryesore Prishtine- Gjilan perball ish-spitalit Amerikan. Distanca 5 km nga Prishtina.
Per me shume na kontaktoni permes e mail apo telefonit

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim