Shtepi ne shitje ne Sofali

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte 3 kateshe,posedon 300m2 dhe 5 ari truall.
Ka 8 dhoma,6 ballkona dhe 3 banjo. Shtepia ka infrastrukture,mobilimi dhe gjithashtu nxemje qendrore.

N.SH "Orchidee"
044 953 033
049 506 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim