Shtepi ne shitje prej 150m2 ne Prishtine

Shitet nga: imobanimi 21 Qer 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

289 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Qafa/ Tè shkolla Meto Bajraktari
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjindet ne lagjen 'Qafa' afer shkolles 'Meto Bajraktari'
Shtepia ka dy apartamente ne katin perdhes me nga 75m². Si dhe 130m² podrum.
Kjo pjes ka dhe leje te shendrohet eventualisht ne lokale/zyra
Ka gjithashtu garazhè
Pronè shqiptari me gjitha dokumentacionin e rregullt.

Qmimi: 289 000 euro.

Kontakti:
Tel/Viber +377 45 951358
imobanimi@gmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim