Shtepi prej 290m2 ne Prishtine

Shitet nga: Prona PLUS Sot 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 290 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHITET SHTEPI NE ÇAGLLAVICE AFER PRISHTINES. SHTEPIA NDODHET NE LAGJEN ME 40 SHTEPI TE NJEJTA. SIPERFAQJA E PERGJITHSHME E SHTEPISE ESHTE 290M2, E NDERTUAR NE TRUALLIN RRETH 400M2.
SHTEPI KA KETE STRUKTURE:
PERDHESA: SALLON ME KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, BALLKON I MADH. GARAZHE.
KATI I PARE: TRI DHOMA GJUMI, BANJO, BALLKON, DEPO.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim