Shtepia 300m2, ne 3ari vend, rruga Haxhi Zeka

Shitet nga: Agjensioni Dion 02 Shk 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

119 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 300m2, ne 3 ari truall, ne rrugen Haxhi Zeka. Eshte ndertuar me material te forte dhe ka organizim hapesirash shume te mire. Posedon dokumentacion te rregullt. Shtepia ka kete perberje :
Bodrumi i rregulluar 60m2
Kati i pare 124m2: salloni 6x4.5m, kuzhina 4x3.5m, 2 dhoma gjumi 4x4m, koridori 6x2m, banjo 3x2m, terasa 6x1.5m
Kati i dyte 124m2: salloni 6x4.5m, kuzhina 4x3.5m,
2 dhoma gjumi 4x4m, koridori 6x2m, banjo 3x2m, terasa 6x1.5m
Shtepia poashtu ka garazhen per veture.
Qmimi eshte 119.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim