Shtepia 300m2 ne 3,50 ari truall, Kodra e Trimave

Shitet nga: Agjensioni Dion 13 Tet 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 300m2 ne 3.5ari truall, ne lagjen Kodra e Trimave. Gjendet afer lokalit te instrumenteve ne afersi te shkolles " Zenel Hajdini" ka organizim te pershtatshem te hapesires, eshte dy kateshe plus nenkulmi dhe ka keto hapesira:
- 2 sallona
- 4 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- 2 ballkona
Shtepia eshte ndertuar me material cilesor, po ashtu ka edhe bodrumin, garazhen si dhe parking per 3 vetura ne oborr, ka oborr te rregulluar me gjelbrim dhe te shtruar me kubeza, si dhe te rrethuar me muri, shitet me mobilje.
Qmimi eshte 125.000euro, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim