Shtepia 500m2 dhe lokal100m2 ne Prishtine

Shitet nga: Besart Gërguri 24 Pri 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Adresa: Lagja Vreshta
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet ose nderrohet SHTEPIA
Në lagjen Vreshta në Prishtinë
4 ari Truall me 2 ari oborr

Shtëpia posedon dokumentacion të rregullt,
dhe ka oborr 2 ari.
Lokali është rreth 100m2 dhe është i gatshëm për
shfrytzim biznesi me laminat dhe pllafon Armstrong si
dhe fasade të jashtme.

Shtepia është 3 kat me nga 135 m2 plus kulmi mund
të shfrytzohet.

Lagja është e urbanizuar, posedon asfallt,
trotuar të gjërë 1.5m dhe me kanalizim.

Pjesa ku gjendet shtëpia është vend ideal për banim
në një periferi të Prishtinës ku mbizotron qetësia dhe
ajri i pastërt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim