Shtepia 600m2 me lokal ne rrugen kryesore

Shitet nga: Agjensioni Dion 12 Dhj 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

265 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 600m2, ne 2.97 ari truall, afer Shkolles "Asim Vokshi" ne rrugen kryesore. Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2007, eshte 3-kateshe, ku 2 kate jane lokale dhe 1 kat eshte banim, sipas nevojes ka mundesi edhe per nje kat. Ka kete renditje te hapesires:
Kati i pare - lokal 234m2
Kati i dyte - lokal 234m2
Kati i trete - banim me kete renditje:
- 2 sallona me kuzhina
- 2 dhoma te fjetjes te medha
- 2 banjo
- 2 ballkona, njeri kah rruga kryesore
- koridor
Posedon dokumentacion te rregullt, me flete poseduese.
Qmimi eshte 265.000euro i diskutushem.
Pranohet edhe ndrrim me banese, e pjesa tjeter te holla.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim