Shtepia me 5 ari ne Breg te Diellit Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Dje 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: bregu i diellit
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte 2-kateshe dhe bodrumi,ka gjithsej 6 dhoma gjumi dhe dhome dite me kuzhine,eshte e renovuar ndodhet afer restaurant Davidofit!Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim