Shtepia me 7 ari truall

Shitet nga: Baki Brooklyn 05 Gsh 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Xhemail Ibishi pn
Sipërfaqe: 40 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia posedon 2 dhoma, koridor dhe banjo.
Trualli ka 7 ari dhe infrastructure te plote (rryme, uje, kanalizim dhe kabllovik).
Gjendet ne rrugen Xhemail Ibishi pn (rruga per Llukar, para kazermes Zahir Pajaziti), 70 m ne breg.
Per info te tjera ne tel 044-491294 dhe 049-368024
Qazimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim