Shtepia me plan Suedez,ne lagjen e spitalit

Shitet nga: Qemal 04 Maj 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin me plan Suedez , shtepia posedon kanalizim , rrym nen tok , uj 24/7 , shtepia posedon 2 dhoma gjumi , sallonin , kuzhinen , shpajzin , dhe ka 100 m*2 , si dhe 2 ari oborr , gjendet ne lagjen e spitalit apo prishtina e re , per me shum na kontaktoni ne 044598898, cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim