Shtepia ne Dragodan

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 27 Maj 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 300m²,me 4 ari truall urgjentisht n'lagjen Arberi 3 (dragodan) Prishtinë ne afersi te KFORIT 5 min afer MiniMaxit e gatshme per banim.Shtepia posedon podrum me 16 m².Kati i par ka dhomen e ndar te pritjes pra salloni,pastaj eshte kuzhina me nje hapsir te gjere e perbashket me dhomen e dites,dhe gjithashtu banjo familjare.

Kati i dyt eshte me dy dhoma gjumi njera nga dhomat eshte me ballkan,ndersa qe te dyja jan me suite (banjo ne dhoma),po ashtu posedon nje shpajz per pajisje shtepiake ku aty gjindet edhe rezervari me 1000 litra uje.

Kati i tret posedon banjo familjare me tri dhoma gjumi dy nga dhomat jan me ballkane.

Pronari Shqiptar dokumentacionet ne rregull e gatshme per perkthim ne gjdo kohe per gjdo bleres.

Qmimi 165.000 Euro i Diskutueshem

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim