Shtepia ne Shitje

Shitet nga: Alban Ajeti 09 Dhj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR   350 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Mati
Sipërfaqe: 230 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
Stepia eshte e ndertuar ne 3 ari, shtepia ka 230m2 hapsire te shfrytezuar 200m2 nxemje qendrore 2 banjo, 5 dhoma gjumi, sallon me kuzhin dhe garazhe.
Shtepia gjendet ne Mat te stacioni i fundit te autobusit 3A vetem 2 min nga shtepia, kopshti per femije(publik) Qendra e Mjeksise familjare, shkolla fillore, te gjitha keto larg 5 deri 7min.
Pa ndermjetesues
Arsimi Tel: 044 175 652
Albani Tel: 044 115 666
arsjet@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim