Shtepia ne rrugen e Bledit

Shitet nga: N.SH "Orchidee" Dje 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 420 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte 3 kateshe,ka 420m2 dhe 11 Ari oborr.
Eshte komplet e mobiluar. Bene edhe ndrrim.

cmimi 250.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim