Shtepia ne shitje ne velania 2

Shitet nga: Shtepia ne shitje Velania 2 01 Sht 01:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 275 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne Velania 2 me dalje ne tokbashqe,
Shtepia ka 3 ari oborr , podrum 40 metra ,garazhen 35 metra k , mundesi te rregullimit te nenkulmit katit 3 , ka dhe nje shtepi te sapo ndertuar ne oborr me te gjitha elementet me rreth 45 metra k,
Shtepia i ka te gjitha elementet e pershtatshme per banim,ka gjithsejt 2 sallona nga 40 metra, 6 dhoma , 2 banjo 2 ballkona ,2 paradhoma, 2 koridora ne total objekt banimi ne dy shtepite rreth 300 metra katror , e rrethuar me gilindera. Infrastrukture moderne .Cmimi i diskutueshem .
045 551 501 , 045 502 363 ,


tag
shtepia shpi shpia vetura veture toke tok banesa banes polo opel bmw mercedes golf audi shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim